Model Context Protocol (1.2.0-rc1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Authentication
bg: Удостоверяване
