Model Context Protocol (1.2.0-rc1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Output format
bs: Izlazni format
