Model Context Protocol (1.2.0-rc1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Development
et: Arendus

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Configure
et: Seadistus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Authentication
et: Autentimine

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Copy
et: Kopeeri

en: Plugins
et: Pluginad

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: About
et: Programmist

en: Allowed roles
et: Lubatud rollid
