Model Context Protocol (1.2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Display Name
lv: Attēlojuma Nosaukums

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Copy
lv: Kopēt

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Description:
lv: Apraksts:

en: About
lv: Par
