Model Context Protocol (1.2.0-rc1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Copy
my: ကူးရန်

en: About
my: အကြောင်း
