Model Context Protocol (1.2.0-rc1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: About
ne: बारेमा
