Model Context Protocol (1.2.0-rc1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
