Model Context Protocol (1.2.1-alpha2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Development
hr: Razvoj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Clear
hr: Očisti

en: Plugins
hr: Dodatak

en: About
hr: Opis
