Model Context Protocol (1.2.1-alpha2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Development
nn: Utvikling

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Custom
nn: Tilpassa
