Model Context Protocol (1.2.1-alpha2) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Development
ru: Разработка

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Authentication Settings
ru: Настройки авторизации

en: Configure
ru: Настроить

en: Custom
ru: Собственная

en: Role ID
ru: ID роли

en: Plain Text
ru: Обычный текст

en: Display Name
ru: Отображаемое имя

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Clear
ru: Очистить

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Output format
ru: Формат вывода

en: Copy
ru: Копировать

en: Plugins
ru: Плагины

en: Description:
ru: Описание:

en: Plugin Settings
ru: Настройки плагина

en: Allowed Roles
ru: Разрешенные роли

en: About
ru: Информация

en: Automation
ru: Автоматизация

en: Allowed roles
ru: Разрешённые роли
