Model Context Protocol (1.2.1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Configure
da: Konfigurér

en: Role ID
da: Rolle ID

en: Plain Text
da: Ren tekst

en: Title:
da: Titel:

en: Display Name
da: Vist navn

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Clear
da: Ryd

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Output format
da: Output-format

en: Copy
da: Kopier

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: Description:
da: Beskrivelse:

en: About
da: Om

en: Allowed roles
da: Tilladte roller
