Model Context Protocol (1.2.1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Role ID
pl: ID roli

en: Title:
pl: Nazwa:

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki

en: About
pl: O stronie
