Model Context Protocol (1.2.1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Display Name
sv: Visningsnamn

en: Clear
sv: Rensa

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Output format
sv: Utmatningsformat

en: Copy
sv: Kopiera

en: Plugins
sv: Insticksprogram

en: Description:
sv: Beskrivning:

en: About
sv: Om

en: Allowed roles
sv: Tillåtna roller
