Model Context Protocol (1.2.1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Display Name
ta: காட்சி பெயர்

en: Output format
ta: வெளியீட்டு வடிவம்

en: Copy
ta: நகல்

en: About
ta: பற்றி
