Model Context Protocol (1.2.1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Copy
th: คัดลอก

en: About
th: เกี่ยวกับ
