Model Context Protocol (1.2.2) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Configure
cs: Nastavení

en: Custom
cs: Vlastní

en: Clear
cs: Vymazat

en: Authentication
cs: Ověření

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Description:
cs: Popis:

en: About
cs: Popis
