Model Context Protocol (1.2.2) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Configure
he: הגדרות

en: Custom
he: מותאם

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Title:
he: כותרת:

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Clear
he: ניקוי

en: Authentication
he: הזדהות

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Copy
he: העתק

en: Plugins
he: פלאגינים

en: About
he: אודות
