Model Context Protocol (1.2.2) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Configure
ja: 設定

en: Custom
ja: カスタム

en: Role ID
ja: 役割ID

en: Plain Text
ja: プレーンテキスト

en: Display Name
ja: 表示名

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Clear
ja: クリアー

en: Authentication
ja: 認証

en: Output format
ja: 出力書式

en: Copy
ja: コピー

en: Plugins
ja: プラグイン

en: Description:
ja: 詳細：

en: Allowed Roles
ja: 許可された役割

en: About
ja: アバウト

en: Allowed roles
ja: 許可された役割
