Model Context Protocol (1.2.2) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Custom
sk: Vlastná

en: Plain Text
sk: Čistý text

en: Title:
sk: Nadpis:

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Authentication
sk: Overenie

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Description:
sk: Popis:

en: Allowed Roles
sk: Povolené kategórie používaťeľov

en: About
sk: Informácie o

en: Allowed roles
sk: Povolené kategórie používateľov
