Model Context Protocol (1.2.2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Title:
ug: تېما:

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار

en: About
ug: ھەققىدە
