Model Context Protocol (1.2.3) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Configure
ar: ضبط

en: Title:
ar: العنوان

en: Display Name
ar: اسم العرض

en: Clear
ar: مسح

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Output format
ar: نسق الخروج

en: Copy
ar: نسخ

en: About
ar: حول
