Model Context Protocol (1.2.3) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Plain Text
vi: Văn bản thô

en: Title:
vi: Tựa:

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Output format
vi: Định dạng xuất

en: Copy
vi: Sao chép

en: Plugins
vi: Trình cắm

en: Description:
vi: Mô tả:

en: About
vi: Giới thiệu

en: Cursor
vi: Con chạy
