Model Context Protocol (1.2.3) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Configure
be: Правіць

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Copy
be: Калькаваць

en: About
be: Аб
