Model Context Protocol (1.2.1-alpha2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
