MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: Operation
af: Operasie
