MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Basic
ar: الأساسي

en: Tools
ar: الأدوات

en: Operation
ar: عملية

en: Key
ar: المفتاح

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Locked
ar: مقفل

en: UUID
ar: المعرف UUID
