MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Basic
ast: Básicu

en: Operation
ast: Operación

en: Key
ast: Llave
