MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Status
be: Статус

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Basic
be: Асноўны

en: Tools
be: Прылады

en: Operation
be: Аперацыя

en: Key
be: Ключ

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены
