MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Operation
bg: Действие

en: Key
bg: Ключ
