MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Basic
bs: Obični

en: Tools
bs: Alati

en: Locked
bs: Zaključano
