MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Plain text
ca: Text pla

en: Basic
ca: Bàsic

en: Tools
ca: Eines

en: Operation
ca: Operació

en: Key
ca: Clau

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Locked
ca: Bloquejat
