MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Tools
da: Værktøjer

en: Operation
da: Handling

en: Key
da: Nøgle

en: Token
da: Symbol

en: Machine name
da: Internt navn

en: Locked
da: Låst
