MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Basic
el: Βασική

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Key
el: Κλειδί

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Locked
el: Κλειδωμένο
