MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Status
es: Estado

en: Value
es: Valor

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Enable
es: Activar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Plain text
es: Texto sin formato

en: Basic
es: Básico

en: Tools
es: Herramientas

en: Operation
es: Operación

en: Key
es: Clave

en: Token
es: Comodín

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Locked
es: Bloqueado

en: Timeout (seconds)
es: Tiempo de espera (segundos)
