MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Basic
et: Lihtne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Operation
et: Operatsioon

en: Key
et: Võti

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Locked
et: Lukus
