MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Basic
eu: Basikoa

en: Tools
eu: Tresnak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Key
eu: Giltza

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Locked
eu: Blokeatuta
