MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Tools
fi: Työkalut

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Key
fi: Avain

en: Token
fi: Muuttuja

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Locked
fi: Lukittu
