MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Basic
gl: Básico

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Operation
gl: Operación

en: Key
gl: Clave

en: Token
gl: Símbolos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Locked
gl: Bloqueado
