MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Tools
gu: સાધનો

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Key
gu: ચાવી
