MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Basic
hy: Տարրական

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված
