MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Operation
kk: Операция
