MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Key
lt: Raktas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta
