MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Basic
lv: Pamata

en: Tools
lv: Rīki

en: Operation
lv: Operācija

en: Key
lv: Atslēga

en: Token
lv: Marķieris

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts
