MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
