MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
