MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်
