MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Basic
ne: सामान्य

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
