MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: - None -
nl: - Geen -

en: Name
nl: Naam

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Basic
nl: Basis

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Operation
nl: Bewerking

en: Key
nl: Sleutel

en: Timeout
nl: Time-out

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Command
nl: Commando

en: Key ID
nl: Sleutel-ID
