MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: - None -
pl: - Brak -

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Operation
pl: Czynność

en: Key
pl: Klucz

en: Token
pl: Wzorzec

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Locked
pl: Zablokowany
