MCP Client (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Basic
ru: Основное

en: Tools
ru: Инструменты

en: Operation
ru: Действие

en: Key
ru: Ключ

en: Token
ru: Токен

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Locked
ru: Заблокировано

en: Command
ru: Команда
